>

SAP анонсувала нову пропозицію — GROW with SAP

Рішення GROW with SAP допоможе середнім підприємствам перейти на хмарну ERP-систему та забезпечить швидкість, прогнозованість і постійні інновації. Клієнти GROW with SAP отримають найкращі практики світових лідерів галузі й зможуть скористатися швидким впровадженням та безперебійними оновленнями.

«ERP від SAP вже довгий час забезпечує прозорість управління бізнесу для провідних компаній світу. За допомогою GROW with SAP ми піднімаємо це на новий рівень і для середніх підприємств, надаючи їм індивідуальні пропозиції, які допоможуть цим організаціям розвивати свій бізнес, зазначив Крістіан Кляйн, генеральний директор і член Виконавчої ради SAP SE. GROW with SAP забезпечує гнучкість та інновації, які потрібні середнім компаніям не тільки сьогодні, але й для успішного розвитку в майбутньому».

Протягом 50 років SAP працює пліч-о-пліч з клієнтами у всіх галузях та використовувала ці знання по розвитку стандартів найкращих практик, для кожної окремої галузі. GROW with SAP пропонує налаштування найкращих практик, які середні підприємства можуть відразу імплементувати. Вбудовані можливості штучного інтелекту (AI) і автоматизації означають, що клієнти бачитимуть швидкі результати. Пропозиція GROW with SAP також поєднує SAP S/4HANA Cloud  public edition з послугами прискореного впровадження, доступом до глобальної спільноти експертів та безкоштовними навчальними ресурсами, завдяки чому в клієнтів є змога імплементувати проект менш ніж за 4 тижні.

Оскільки до GROW with SAP входить  Business Technology Platform, клієнти можуть налаштовувати свої власні процеси в хмарному середовищі з використанням SAP Build. За допомогою рішень SAP Build, користувачі бізнесу можуть створювати підприємницькі додатки, автоматизувати процеси та проєктувати портали без написання коду важливий актив для тих, хто найбільше знає про бізнес процеси в компанії та може створювати необхідні рішення.

«Коли ми розробляємо новий продукт і розміщуємо його в SAP S/4HANA Cloud public edition, то лиш одним натисканням кнопки, всі бачать однакові ціни, локалізовані назви, дані про продукт, інформацію про сьогоднішні й очікувані наступного тижня продажі. SAP S/4HANA Cloud public edition допомагає нам отримати повну картину запасів, потужностей та термінів доставки, забезпечуючи більш ефективний бізнес для RIHO та найкращий досвід для наших клієнтів по всьому світу», прокоментував Ґай Клейсен, генеральний директор RIHO.

Дослідження IDC показує, що багато середніх підприємств  стрімко зростають та потребують, щоб технології розвивалися швидко разом з бізнесом, оскільки вони стикаються з тими ж глобальними проблемами, що й великі підприємства.

«Пропонуючи GROW with SAP, компанія SAP показала своє усвідомлення що їй потрібно більше відповідати технічним і бізнес-вимогам середніх підприємств, які шукають хмарне ERP. —  додала віце-президент групи підприємницького програмного забезпечення IDC Міккі Норт Різза. Ця пропозиція відкриває ринок для нової можливості використання довгоочікуваного досвіду та лідерства SAP ERP у хмарі».

Глобальна партнерська екосистема SAP також буде співпрацювати з клієнтами щодо GROW with SAP. Клієнти можуть бути впевнені в тому, що вони матимуть підтримку кваліфікованих партнерів, які забезпечать їхні  технологічні потреби.

 

Довідка про компанію

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних застосунків, який допомагає організаціям будь-якого розміру та різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Допоміжні служби чи рада директорів, склад або магазин, настільні чи мобільні застосунки — рішення SAP дають змогу підвищити ефективність взаємодії окремих працівників і організацій загалом, сформувати глибоке розуміння бізнесу й створити конкурентну перевагу. Рішеннями й сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (зокрема й системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, а також сприяють безперервній адаптації та сталому розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного й металургійного секторів. SAP бере активну участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в межах глобальної програми «Університетський Альянс». Більш детальна інформація доступна на сайті: http://www.sap.ua